понеділок, 9 лютого 2015 р.

                   
«Професія моєї мрії»
 за таким девізом проходила обласна естафета «Промоція професій» в Каланчацькому районі з 2 по 8 лютого 2015 року.
 1 день
З початком нового 2014-2015 навчального року продовжується робота над проектом 3 етапу  «ПрофіСтарт» в Каланчацькому районі. Було знято оригінальне відео-звернення про «ТОП-5 професій» Каланчацького району. Учасники команди «ПрофYESія» працювали над створенням свого  Блогу : http://blogprofesiykalanchak.blogspot.com/ .
 Під час проведення естафети «Промоція професій» учасники проекту залучали своїх однолітків до ознайомлення з різними  професіями через соціальну мережу «ВКонтакті», та до свого власного блогу.
2 день
   Просували рекламну продукцію – постери, буклети, листівки серед учнів  шкіл селища Каланчак  в середніх  та  старших класах. Зараз готують до випуску стінгазети.


   Під час тижня естафети «Промоція професій»  було проведено акцію «Професія моєї мрії».

Щоб вибрати професію правильно, потрібно виконати велику роботу. Процес самого вибору не такий простий, як здається. 

  3 день.
Разом з учасниками проекту та заступником директора по виховній роботі Возною Н.М. проведено профорієнтаційний  урок  «Обрати професію – обрати майбутнє» для учнів  9-11 класів Каланчацької загальноосвітньої школи№1.

  4 день
  Зустріч зі шкільним психологом Бучевською Л.М. яка провела цікавий тренінг за формулою "Хочу - Можу - Потрібно". Для цього Людмила Миколаївна запропонувала учасникам проекту і учням 9-11 класів скласти три списки професій ті, які здаються привабливими, подобаються:
-          відповідають  здібностям;
-           талантам і можливостям дитини;
-          на які існує попит;
Якщо у всіх трьох списках опиняться однакові професії, вибір зроблений!  В кінці тренінгу психолог запропонувала  кожному учаснику переглянути  свій «Професійний агропрогноз».


    5 день
Вибір майбутньої професії – тема актуальна для кожного підлітка, бо це одне з найважливіших питань у житті, від якого багато в чому залежить подальша доля кожного з нас.
Формування соціальної активності та ключових компетенцій, навичок  соціальної  взаємодії, здатності до розв’язання  життєвих проблем,   відповідального ставлення підростаючого покоління до планування професійної кар’єри за рахунок розширення знань про світ професій та спеціальностей, актуальних на ринку праці -  всі ці питання ми неодноразово обговорювали  разом з однокласниками на засіданні круглого стола спільно з спеціалістами районного центру зайнятості населення  «Я обираю свій шлях», провели годину спілкування «Моя спеціальність в майбутньому», запрошували спеціалістів  на зустріч «Я обираю свій шлях», де  гості знайомили нас з професіями юриста, адвоката, економіста, водія.

 5 лютого 2015 року цікавою видалась зустріч з нашим земляком, студентом Національного університету «Одеської юридичної академії», випускником Новоолександрівської ЗОШ  Яцишиним Вадимом, яку юнак провів у актовій залі школи для учнів 9-х, 11-х класів. Вадим на початку зустрічі провів цікавий екскурс Одеською юридичною академією, а саме: розповів рівень акредитації університету, освітньо-кваліфікаційні рівні щодо підготовки кадрів, форми навчання, структурні підрозділи, навчання і проживання і взагалі про чудове студентське життя. Із задоволенням відповів на наші запитання, допоміг повірити в те, що мрії збуваються, потрібно тільки вірити і працювати задля них.  Ми дізнались, що за відмінні успіхи у навчанні Вадим отримує Президентську стипендію, а до того ж ще й  заступник голови студентської ради Університету.
 Чесно кажучи, я вважаю, що юнак є справжнім прикладом для наслідування. Бажаємо Вадиму успіхів і дякуємо за цікаву зустріч.
                                                                                           Сидоренко Анастасія, 
                                                                          Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 
                                  Обласна естафета "Промоція професій"
Немає коментарів:

Дописати коментар